Houd rekening met extra (verkeers) drukte rondom DippieDoe
Op zaterdag 16 mei vindt het populaire evenement Lakedance plaats bij Aquabest.
Dat betekent gezelligheid, muziek én helaas ook extra drukte op de weg in de omgeving van DippieDoe.
Kom je die dag een dagje spelen bij DippieDoe? Dan adviseren we om rekening te houden met mogelijke verkeersdrukte en tijdelijke omleidingen rondom de toegangswegen naar Aquabest en het recreatiegebied.
Wat betekent dit voor jouw bezoek?
- Vertrek op tijd om ontspannen aan je dag te beginnen
- Houd rekening met langere reistijden, vooral in de middag en avond
- Volg de aangegeven omleidingen en verkeersborden.
Onze attracties, speeltuinen en horeca zijn gewoon geopend zoals je van ons gewend bent. We doen er alles aan om jouw bezoek zo soepel mogelijk te laten verlopen.
Tip voor bezoekers
Bezoek je DippieDoe met jonge kinderen? Dan is de ochtend vaak het rustigst qua verkeer én in het park zelf extra fijn om volop te genieten van alle attracties.
We wensen iedereen alvast een geweldige dag toe — zowel de feestgangers van Lakedance als onze jonge avonturiers bij DippieDoe!